Ant. Soverom: 2
Ant. bad: 2
Basseng: Felles
Floor: 2
Floors: 3
Byggeår: 2026
Status: Under konstruksjon
Bruksareal:68.31m²
Åpen veranda:12.67m²
Velkommen til Residencial Sakura Beach, et nytt og eksklusivt boligprosjekt med seks moderne leiligheter i middelhavsstil – perfekt beliggende kun et steinkast fra de to beste strendene i Torre de la Horadada: Playa de los Jesuitas og Playa del Conde.
Prosjektet ligger i et rolig og sjarmerende kystområde, med gangavstand til restauranter, butikker, marinaen og alt du trenger for et avslappende liv ved havet.
Leilighetene har to soverom, åpen stue- og kjøkkenløsning med rene linjer og store vindusflater som slipper inn mye lys. På takterrassen finner du et felles svømmebasseng, solsenger, og en koselig grillplass – et ideelt sted å nyte solrike dager og lune kvelder.
For €25.000 kan man kjøpe parkeringsplass i kompleksets garasje.
Ta kontakt med oss i Feriebolig Utland for mer informasjon - vi hjelper deg gjerne med å finne din neste drømmebolig.